Ziņojums Nr. 3305

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.16 16:07
GPS koordinātes: 24.08748, 56.69745 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.07.17
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.07.18
Atrisināts: 2019.08.23
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ilgstoši nekopta, aizaugusi teritorija un piegulošais grāvis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 22.08.2019.