Ziņojums Nr. 3344

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.07.19 17:07
GPS koordinātes: 24.13761, 57.02206 +/- 86.075m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.19
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Neciešami smird no naftas termināļa. Lūdzu palīdziet :(

Inspektora komentāri

Veikta teritorijas apsekošana Briežu ielas rajonā. Smakas episija samazinās un gandrīz nav jūtama. Noskaidrots, ka smakas emisijas iemesls ir bijis pēc tankuģa iekraušanas padeves cauruļu izpūšana AS "B.L.B Baltijas termināls" Ezera ielā 22, Rīgā., kas notika 20 min. Pārbaudes laikā smakas emisija AS "B.L.B Baltijas termināls" Ezera ielā 22, Rīgā nav konstatēta Pārbaude veikta 19.07.2019. no pl 20:30 līdz 21:50