Ziņojums Nr. 3347

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.20 10:07
GPS koordinātes: 24.06224, 56.96505 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2019.07.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie Lilijas 20 (Rīgā) stāv atkritumu miskaste. Miskaste pieder mājai Lilijas 20 (uzrakstīts), bet met visi no apkaime, pats redzēju- iznāk no 21 māja un izmet šo kasti. Izved vienreiz nedēļā, (ejot garam, uz tramvaju pamaniju) ņem miskaste, bet pārējo neņem!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.