Ziņojums Nr. 3348

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.20 10:07
GPS koordinātes: 23.53404, 56.89543
Apstiprināts: 2019.07.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nav atkritumu konteinera un acīmredzami apmeklētāji neprot lasīt uzrakstus pie stāvvietas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Babītes novada pašvaldībai.