Ziņojums Nr. 3362

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.21 15:07
GPS koordinātes: 24.22652, 56.97388 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.07.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūgums Rīgas Namsaimniekam aizvākt mēslus pēc Eizenšteina 13 jumta remonta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.