Ziņojums Nr. 3365

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.07.21 17:07
GPS koordinātes: 24.62827, 56.97197 +/- 4.288m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ar šīfera lauskām salabots celiņš. Tiešā tuvumā atrodas mazdārziņi, kur cilvēki audzē pārtiku.

Inspektora komentāri

Šīfera lauskās nav būvniecības materiāls, bet atkritumi. Atkritumu apsaimniekošana ir pašvaldības autonoma funkcija. Celiņu labošana un tas stāvokļa novērtēšana nav VVD kompetencē.