Ziņojums Nr. 3366

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.21 17:07
GPS koordinātes: 25.24398, 57.30566 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.07.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Lūdzu veikt pārbaudi Lienes ielā 12, Cēsīs. Tur 21.07.2019. vismaz pusi dienas tika dedzināti nezināmas izcelsmes smirdīgi atkritumi. Smaka izplatās pa visu apkārtni, tajā skaitā nonāk dzīvojamās telpās apkārtnē esošajām dzīvojamām mājām.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Cēsu novada domei.