Ziņojums Nr. 3369

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.07.22 03:07
GPS koordinātes: 24.13045, 57.02157 +/- 65.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.22
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pamodos no tā, ka istabā caur atvērtu logu nāk šausmīgi indīga, kodīga skāba smaka(naftas subprodukti). Vai tiešām cilvēkam nav tiesības uz svaigu gaisu un jāsamierinās ar regulāru indēšanu?! Neviens tur neko nevar izdarīt, ierobežot? Visi tā naudu aprijušies, ka tiem vienalga kas notiek ar dabu, cilvēci?! Pārvākšanās problēmu nemainīs! Pretīgi...

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta izskatīšanai.