Ziņojums Nr. 3409

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.24 08:07
GPS koordinātes: 24.06863, 57.07256
Apstiprināts: 2019.07.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Pedējo dienu laikā nelielā distancē ievēroju dažādus beigtus putnus, kopā 4gb. Mangaļsalas pludmalē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.