Ziņojums Nr. 3426

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.26 04:07
GPS koordinātes: 24.0531, 57.0274 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2019.07.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riekstu iela 9, pie bernudarza. Nolauzts koks jau 2 nedelas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.