Ziņojums Nr. 3440

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.27 11:07
GPS koordinātes: 24.12065, 56.90396 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2019.07.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāli izgāzti atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.