Ziņojums Nr. 3444

Papildu informācija

Statuss nav atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.07.27 12:07
GPS koordinātes: 24.18243, 56.6383 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2019.07.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi ceļmalā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei AS “Latvijas valsts meži”.

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts