Ziņojums Nr. 3446

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.27 13:07
GPS koordinātes: 24.12125, 56.70591 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.07.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.07.30
Atrisināts: 2019.08.06
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts

Inspektora komentāri

atkritumu mais savākts 06.08.2019.