Ziņojums Nr. 3456

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.28 17:07
GPS koordinātes: 23.61433, 56.95787
Apstiprināts: 2019.07.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.02
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Remonta atlikumi aiz šķirojamām urnām

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

30.07.2019 DAP laukums sakārtots. Atkritumi savākti.