Ziņojums Nr. 3469

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts augu aizsardzības dienests
Pieteikuma datums: 2019.07.30 05:07
GPS koordinātes: 23.69912, 56.65731 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2019.07.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.13
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Roundaps dzīvojamā zonā uz urrā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Deniss Pavlovs
Valsts vides dienesta
vecākais eksperts

Inspektora komentāri

Pamatojoties uz saņemto informāciju, tika veikta operatīvā pārbaude. Normatīvo aktu pārkāpumi augu aizsardzības līdzekļu lietošanas jomā netika konstatēti.