Ziņojums Nr. 3490

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.08.01 21:08
GPS koordinātes: 24.13044, 57.02156 +/- 65.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.02
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nenormāla smaka! Speciāli tiek palaista naktī kad neviens nekontrolē. Naftas produkti, ļoti asi! Nav iespējams logu turēt vaļā! Smird vājprātīgi līdz pat Liepziediem!! Esmu pārvākšanās procesā un ļoti laimīga, ka šajā smakas ellē nebūs jādzîvo! Piereģistrējiet manu un šeit dzīvojošo cilvēku kārtējo sūdzību!

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta izskatīšanai un pārbaudei.