Ziņojums Nr. 3499

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.03 09:08
GPS koordinātes: 24.26872, 56.45701 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2019.08.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.05
Atrisināts: 2019.08.09
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

no ceļa mežā liekā daudzhmā izliets šķidrums. Nokaltušas vairākas lielas egles, kas 2019. gada martā, veicot meža atēnošanu, vēl bija dzīvas. Iespējams, ka ir saistība ar citur valstī konstatēto ķīmisko vielu izliešanu ceļmalās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālā vides pārvalde informē, ka valsts vides inspektors pēc informācijas saņemšanas ir veicis minētās vietas apsekošanu un konstatējis, ka iesniegtā informācija apstiprinās - autoceļa Bauska - Dāviņi 8.km, ceļa labajā pusē, ir izliets indīgs šķidrums, kas iedarbojies uz ceļa malā augošajiem augiem un kokaugiem, kā rezultātā tie ir gājuši bojā. Tā kā noliešanas vietā konstatētās pazīmes ir līdzīgas citiem ķīmiskā šķidruma noliešanas gadījumiem, kas fiksēti Zemgales reģionā š.g. aprīlī un maijā, minētais gadījums saistāms ar uzsākto procesu un pievienojams lietas materiāliem.

Jelgavas reģionālā vides pārvalde