Ziņojums Nr. 3533

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.06 16:08
GPS koordinātes: 24.09049, 56.94263 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.08.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pastavīgi atkritumu kaudze pie konteineriem Valguma ielā 22

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.