Ziņojums Nr. 3545

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.08.08 15:08
GPS koordinātes: 24.02929, 56.87852 +/- 6.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Briežu iela 7, Rīga. Ļoti spēcīga benzola smaka. Nāk no BLB Termināla vai ostas. Smird visa apkaime. Lūdzu reaģēt!!!

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums atstāts bez izskatīšanas. Ziņojumā norādītā informācija nesaskan ar norādīto vietu.

Par vides pārkāpumiem jāziņo no tās vietas, kur to konstatē.

Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!