Ziņojums Nr. 3553

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.09 15:08
GPS koordinātes: 24.23429, 56.94103 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kad ved ar mašīnu bīstamus atkritumus

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.