Ziņojums Nr. 3564

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.08.10 08:08
GPS koordinātes: 24.29331, 57.11051 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepas mežā uzrādītas Carnikavas pašvaldības policijai pirms daudziem gadiem. Solīja, ka aizvāks. Vēl nekas nav izdarīts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Latvijas valsts meži.