Ziņojums Nr. 3571

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.08.10 11:08
GPS koordinātes: 27.26511, 56.02077 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lielais murds ar sienām. Vizuāli pāris gadus stāv. Uz marķējuma- I. K Valdis DA 0036 K

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Daugavpils reģionālajai vides pārvaldei.