Ziņojums Nr. 3581

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.10 18:08
GPS koordinātes: 24.23395, 56.63712 +/- 30.000m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.22
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau vairākās dienas pēc kārtas ļoti neciešama smaka. Metās slikta dūša.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Saskaņā ar VVD Jelgavas reģionālās vides pārvaldes (Pārvalde) rīcībā esošo informāciju, tika veikta iesniegumā norādītajai vietai piegulošo lauksaimniecības platību mēslošana. Apsekojot norādīto vietu 22.08.2019., Pārvaldes inspektori pārliecinājās par to, ka traucējoša smaka vairs nav jūtama.

Jelgavas reģionālā vides pārvalde