Ziņojums Nr. 3591

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.11 16:08
GPS koordinātes: 23.9054, 56.98686 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

nelegālas izgaztuves lielākā daļa joprojām nav sakopta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas domei.