Ziņojums Nr. 3616

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.08.14 20:08
GPS koordinātes: 24.18675, 56.90691 +/- 65.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.14
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piesārńojums Daugavā apm.400m. lejpus Dienvidu tilta labajā krastā pretī attēlā redzamajai noliktavai- izskalota gaiša ,graudaina ,ełłaina masa! Vakar tā bija arī ūdenī,tagad piesãrńots krasts! Šis nav pirmais gadījums!Iespējams no attīrīšanas iekãrtas!

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta pārbaudei