Ziņojums Nr. 3627

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.17 08:08
GPS koordinātes: 25.27314, 57.33211 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.19
Atrisināts: 2019.08.19
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17.08.2019 11:02 Katru nakti uz mašīnas un ēkas nosēžas skaidas un degšanas procesā radušies atkritumi.Gaiss regulāri katru nakti ir piesārņots mēnesī labi ja vien vaij divas naktis var gulēt.Grūti elpot.No rīta sāp locītavas galva, grūti koncentrēties.Bieži jāklepo.Un tie nav Vides dienesta iecienītie putekšņi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.