Ziņojums Nr. 3628

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.17 09:08
GPS koordinātes: 25.27284, 57.33237 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.19
Atrisināts: 2019.08.19
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ko baļķis dara natura 2000 Gaujas Nacionālā teritorijā un citi atkritumi kas tiek apbērti ar zemi un skaidām tajā skaitā krāsu bundžas kas ir bīstamie atkritumi sadzīves atkritumi stikli plastmasas logi un citi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam