Ziņojums Nr. 3633

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.17 16:08
GPS koordinātes: 25.26268, 57.30307 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.27
Atrisināts: 2019.08.27
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

No Cēsu gaļas kombināta kārtējo reizi plūst virca pāri it kā slēgtajās attīrīšanas iekārtās. Applūdis Miera 16 zemes gabals un smaka neciešama. Virca tālāk ietek upītē, kas tek uz Gauju. Kad šis beidzot tiks atrisināts?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Valmieras RVP 19.08.2019 un 21.08.2019. apsekoja SIA "Cēsu gaļas kombināts" vecos notekūdeņu nostādināšanas baseinus, kontatējot, ka iekārtās ir iepludināti ražošanas notekūdeņi. 19.08. notekūdeņu noplūde vidē tika likvidēta, jo bija radies aizsprostojums uz pilsētas kanalizācijas tīklu.
Lai operatīvāk varētu novērst pārkāpumu ziņojumi par vides aizsardzības prasību pārkāpumiem 24/7 telefonu 26338800.