Ziņojums Nr. 3641

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.18 08:08
GPS koordinātes: 25.27303, 57.33206 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.19
Atrisināts: 2019.08.19
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Četras diennakts pēc kārtas, privātīpašuma gaisa telpā, bez īpašnieku piekrišanas, nodarot vidēji smagus miesa bojājumus, no blakus teritorijas privātīpašuma gaisa telpā tiek iepludinātas skaidas ar pelnu sikdalam un bistamas cilvēku dzivibai smirdgas toksiskas vielas. Toksisko vielu klātbūtnes dēļ ir liegta iespēja atvērts logu un iziet ārā no telpām

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.
Valmieras reģionālā vides pārvalde informē, ka informācijas sniegšanas dienā ir DR vēja virziens ar ātrumu 3 m/s. Ar aktuālo jautājumu par ietekmi uz veselību aicinām vērsties Veselības inspekcijā.