Ziņojums Nr. 3642

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.18 09:08
GPS koordinātes: 24.18286, 56.41099 +/- 4.0526m
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.19
Atrisināts: 2019.08.20
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pilsētas centrā,
neattīrīti kanalizācijas ūdeņi tiek iepludināt upē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Neprecīzas koordinātes

Inspektora komentāri

VVD Jelgavas reģionālā vides pārvalde (Pārvalde) 19.08.2019. veica iesniegumā minētas informācijas pārbaudi. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka Strautnieku ielas galā ir pilsētas lietus notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, kuras apsaimnieko SIA "Bauskas ūdens". Lai gan tieša neattīrītu sadzīves notekūdeņu noplūde vidē caur minēto kolektoru netika konstatēta, no kolektora pārbaudes laikā izplūstošais notekūdens bija nedaudz duļķains, ar nelielu, vāji izteiktu sadzīves notekūdeņiem raksturīgu smaku, kas liecina par iespējamu sadzīves notekūdeņu ieplūdi lietus ūdens kolektorā, neizslēdzot arī kādu nelegālu pieslēgumu. SIA "Bauskas ūdens" ir informējusi Pārvaldi par to, ka tuvākajā laikā tiks veikti kolektora un attīrīšanas iekārtu ārpuskārtas tīrīšanas darbi, kā arī uzsākts tīklu apsekojums.

Jelgavas reģionālā vides pārvalde