Ziņojums Nr. 3651

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Grobiņas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.08.18 17:08
GPS koordinātes: 21.15319, 56.54727
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

56°32′50″ N 21°9′13″ E Sētas alkoholiķi vienkārši uz savu galvu gāž kokus ap māju un pārdod!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Grobiņas novada pašvaldībai.