Ziņojums Nr. 3659

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.20 10:08
GPS koordinātes: 24.07341, 56.93507 +/- 32.000m
Apstiprināts: 2019.08.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pašvaldības zeme, izmesti veci tv. Cilvēki regulāri piemēslo

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.