Ziņojums Nr. 3674

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.22 11:08
GPS koordinātes: 25.43035, 57.66233
Apstiprināts: 2019.08.22
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.09.11
Atrisināts: 2019.09.11
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa malā kūts un kūtsmēslu kaudze no kuras sūcas grāvī virca

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Norādītais objekts apsekots, konstatējot neatbilstības kūtsmēslu apsaimniekošanā, un pēc uzdotā rīkojuma atrisināt situāciju tika saņemta informācija, ka kūtsmēsli rudenī tiks izvesti uz piederošajiem laukiem. Īpašnieki pārbaudes laikā tika informēti par pareizu kūtsmēslu novietņu apsaimniekošanu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem.