Ziņojums Nr. 3694

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.24 18:08
GPS koordinātes: 21.54881, 57.3896 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.08.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.26
Atrisināts: 2019.08.27
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ļoti smird pēc ķimiskām vielām Bērnu pilsētiņas rajonā Poruka 2, Ventspilī!!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Saņemtās sūdzības par traucējošu smaku 24.08.2019. uz Ventspils RVP dežūrtelefonu tika reģistrētas un informācija pārbaudīta. Par Jūsu norādīto adresi informācija netika saņemta. Smaku traucējumu gadījumos lūgums operatīvi ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai informāciju varētu pārbaudīt.