Ziņojums Nr. 3695

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.24 21:08
GPS koordinātes: 24.05174, 57.02679 +/- 18.226m
Apstiprināts: 2019.08.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal smird http://noliktavu-parks.com
Nekad nesmird pa dienu, bet vienmēr naktī, kad apkārtējās mājās cilvēki grib gulēt. Vai mums, iedzīvotājiem, ir tiesības uz gaisu?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums ir nodots izskatīšanai Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.