Ziņojums Nr. 3699

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.08.25 15:08
GPS koordinātes: 23.35393, 57.02588 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.08.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pirms pāris dienām izgāztas 7-8 kravas asfalta. Domāju vainīgos nevajadzētu būt grūti noskaidrot. Nesavācot šos atkritumus meža celu nevarēs izmantot ne Ugunsdzēsēji, ne Latvijas Meži, ne privātie mežu īpašnieki, kuriem šis ir vienīgais piekluves veids savam īpašumam.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei AS “Latvijas valsts meži”.