Ziņojums Nr. 3714

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.27 18:08
GPS koordinātes: 24.24084, 56.9492 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.08.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaivas iela 32, Rīga pagalmā dedzina atkritumus (ugunskurs)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.