Ziņojums Nr. 3739

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.31 07:08
GPS koordinātes: 24.26395, 56.87369 +/- 5.9514m
Apstiprināts: 2019.09.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau pirms menesa pieteicu, Rigas mezi ignoree... kur ir tur rodas, tulit vel fiivanus atvedis. Marsila iela, Riga.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.