Ziņojums Nr. 3761

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.09.01 17:09
GPS koordinātes: 23.09107, 57.09709 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2019.09.02
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.09.02
Atrisināts: 2019.09.03
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šie cilvēki laikam nav lietas kursā, ka septembrī vairs nevar vēžus ķert. un murdiņū skaits laikam arī nav zināms cik ir atļauts likt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude, konstatēts, ka pārbaudes laikā ezerā vairs murdi neatradās. Noskaidrots, ka ezers ir nodots apsaimniekošanā un VVD šādu ūdensobjektu uzraudzību un kontroli neveic. To dara apsaimniekotājs.