Ziņojums Nr. 3768

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rēzeknes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.09.02 11:09
GPS koordinātes: 27.44517, 56.74261 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2019.09.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ceļam 100m garumā pa abām pusēm mērķtiecīgi vesti un mesti sadzīves atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rēzeknes novada pašvaldībai.