Ziņojums Nr. 3803

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.09.10 10:09
GPS koordinātes: 24.14112, 56.94885
Apstiprināts: 2019.09.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.09.10
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Pagalmā pēc adreses Rīga, Ādmiņu 4, mājā, kur atrodas “A4 Serviss” katru dienu tiek dedzināta plastmasa. Mani logi atrodas tieši pretī un dūmi visu laiku nāk iekšā pa logu. Dzīvoklī ir arī 2 bērni, bet logus atvērt vairs nav iespējams. Lūdzu palīdzību. Paldies!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude. Pārbaudes laikā dūmi netika konstatēti. Autoserviss informēts par to, ka var izmantot tikai atļauto kurināmo.