Ziņojums Nr. 3804

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.09.10 19:09
GPS koordinātes: 25.27339, 57.33232 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2019.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

10.092019 22:08 Piesārņots gaiss nāk no emisiju avotiem tvanagāze ar skaidām un terpentīna un sveķu izgarojumiem. kā rezultātā izteikti grūti elpot jāklepo.liegta iespēja gulēt pa nakti jo smoku.Nesmu gulējis praktiski nakti no 8.09.19 uz 9.09.19 uz 10.09.19 labi ja 2-3 stundas ar lielām mokām.Patstāvīgi sāp galva.Grauž acis jo sakairinātas.Grūti koncentrēties.Visu laiku nogurums un nespēks.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras reģionālajai vides pārvaldei.