Ziņojums Nr. 3824

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kocēnu novada dome
Pieteikuma datums: 2019.09.13 13:09
GPS koordinātes: 25.14795, 57.63 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti 5 maisi ceļa malā ar nolietotām auto detaļām.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Kocēnu novada domei.