Ziņojums Nr. 3844

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rucavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.09.20 08:09
GPS koordinātes: 21.19969, 56.28727 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Koki mulčā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rucavas novada pašvaldībai.