Ziņojums Nr. 3846

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ropažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.09.20 14:09
GPS koordinātes: 24.52205, 56.96823 +/- 9.1019m
Apstiprināts: 2019.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zaķumuiža
Ko lai mēs darām ja mūsu īpašumā tiek izgāzti būvgruži un pie tam patstāvīgi. Vai vērsties policijā ar iesniegumu? Paldies.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ropažu novada pašvaldībai.