Ziņojums Nr. 3849

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.09.21 05:09
GPS koordinātes: 23.71234, 56.63638 +/- 4.0000m
Apstiprināts: 2019.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.09.26
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ārkārtas tvaika noplūde 21.09.19., pulkst. 8.43 Fortum Jelgagava, Rūpniecības ielā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālā vides pārvalde ir saņēmusi un izvērtējusi iesniegto informāciju. Pārvalde norāda, ka konkrētajā gadījumā tā nav konstatējusi vides aizsardzības normatīvo aktu pārkāpumus.

Ar cieņu-
Jelgavas reģionālā vides pārvalde