Ziņojums Nr. 3868

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.09.22 03:09
GPS koordinātes: 24.13795, 57.02198 +/- 16.002m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.09.22
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Очень сильно воняет газом в районе Мангали!!!!

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta, notiek smakas avota noskaidrošana