Ziņojums Nr. 3940

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.01 15:10
GPS koordinātes: 23.17439, 56.99358 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.10.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi ceļmalā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Tukuma novada pašvaldībai.