Ziņojums Nr. 3959

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.05 15:10
GPS koordinātes: 24.29336, 57.00165 +/- 11.096m
Apstiprināts: 2019.10.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā starp Siguldas šoseju un Rožu prospektu, Berģi. Milzīga čupa ar būvgružiem, kura parādījās 28.septembrī. Apmēram puse jau aizvākta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Garkalnes novada pašvaldībai.