Ziņojums Nr. 3988

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.09 04:10
GPS koordinātes: 23.99414, 57.02125 +/- 6.6616m
Apstiprināts: 2019.10.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal Buļļos Rojas ielā izmesti atkritumi, mės jau policijai iepriekš nodevām a/m transportlīdzekļa nr. Vai tiešām neko nevar darīt?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.